KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16165091
nr 1616 5091
Etsning
Oidentifierad konstnär. Fågel, kolorerad. Bildmått: 22x18 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm. Ej signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:11:03
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor